Christmas Time


Korzystając z okazji, że mam chwilę wolnego i mogę na spokojnie przysiąść przy komputerze... Chciałabym z całego serca złożyć Wam wszystkim najwspanialsze życzenia :)Ah, ciężko się skupić, gdy z kuchni dochodzą odgłosy miksera + świąteczne piosenki, które tylko próbują być świąteczne. Zakładam słuchawki i włączam jeden z klasyków...[kto zgadnie co?:)]

Niektórzy z Was uwielbiają święta, a niektórzy pewnie czekają, aż ten czas minie i będzie już po wszystkim. Wszystko zrozumiałe. Święta nie są dla wszystkich. Są różne powody, dla których ludzie nie lubią świąt... Może to właśnie dlatego, że w święta można zaobserwować największy szał marketingowców, to naprawdę może niektórych denerwować. A może przed świętami stała się tragedia i od tamtego czasu święta nie kojarzą się już z radością i szczęściem, a tylko i wyłącznie ze smutkiem? Przede wszystkim to właśnie Wam chciałabym życzyć tego co najlepsze, niekoniecznie, aby te święta były wspaniałe, bo jeśli jest naprawdę powód to nie wiadomo jak będziecie się starać to prawdopodobnie nie będzie to najlepszy czas... Niech smutek i złość Was opuszczą, już na dobre, a zagości uśmiech na twarzy i spokój ducha. Rozejrzyjcie się dookoła, świat jest naprawdę piękny, nie tylko wtedy, gdy świeci słońce lub za oknem leży świeży śnieg. Ostatnio miałam okazję rozmawiać z bardzo mądrą osobą, która powiedziała mi, że gdy człowiek traci ochotę do życia, gdy twierdzi, że nic nie osiągnął i zmarnował swoje życie tak naprawdę może wszystko zmienić. To, że nic nie osiągnąłeś nie znaczy, że nie możesz już niczego osiągnąć. Możesz pomagać. Jest tylu ludzi, którzy potrzebują Naszej pomocy... Jeśli twierdzisz, że zmarnowałeś swoje życie, postaraj się, aby dzięki Tobie ktoś zaczął widzieć sens w swoim. Wtedy poczujesz, że dopiero zacząłeś żyć, lecz nie tylko dla siebie. Nie poddawaj się! Gdy tego chcemy, życie potrafi być naprawdę piękne.

Wszystkim Wam życzę cudownych świąt. Niech magia świąt Was nie opuszcza. Bądźcie szczęśliwi dzisiaj, jutro i przez cały rok :) Spełniajcie swoje marzenia, one naprawdę są na wyciągnięcie ręki :) Samotni niech odnajdą osobę, która sprawi, że samotność już nigdy nie będzie im doskwierać, a niedowartościowani, aby spojrzeli pewnego poranka w lustro i powiedzieli "Jestem sobą i to jest coś wspaniałego". We wszystkich Nas tkwi piękno :)

Może niektórym z Was nawet nie przyszłoby to do głowy, ale mimo, iż jestem młoda to życie nie było dla mnie łaskawe. Spotkało mnie bardzo dużo złego, ale mimo, to wierzę, że jest mi dane szczęście :) Wierzę w to całym sercem i chciałabym, aby każdy z Was wierzył w to, że dla Was też  przypisane jest bycie szczęśliwym.

                                                              Wesołych Świąt, życzy D.


7 komentarzy:

 1. Bardzo przemyślane życzenia skłaniajace do refleksji. Bardzo podobają mi sie Twoje zdjecia oraz cały blog. Chciałbym Ci życzyć wszystkiego dobrego dużo zdrowia oraz pogodnych i szczęśliwych świat! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Zdjęcia są przekochane, szczególnie pierwsze!
  Wesołych, spokojnych Świąt! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ładny blog, wszystko jest przejrzyste, a nie narzucone na siebie :) powodzenia i wesołych świąt :)

  http://twosistersbloog.blogspot.com/2014/12/inspirations.html

  OdpowiedzUsuń
 4. Starting a university course or heading back to school may be a daunting possibility
  in the event that you don't know how to compose write an do my essay for me.

  OdpowiedzUsuń
 5. wow piękne, profesjonalne zdjęcia, śliczna jesteś :)

  zapraszam; http://live-loove-fashion.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz :)